Harmonogram rowerowych wypadów w 2018 roku zaplanowany!

Na pierwszym wiosennym organizacyjnym zebraniu Peletonu ” starszyzna” uzgodniła plan tegorocznych rajdów.

W pierwszy kwietniowo-majowy długi weekend ruszamy po raz czwarty na Jasną Górę, start po błogosławieństwie kapłana w sobotę 28 kwietnia o 9 rano. Przez Węgrów,Warkę, Nową Słupię, Gidle , po przejechaniu 400 km 1 maja wieczorem dotrzemy na Jasną Górę.Powrót PKP następnego dnia .

W weekend po Bożym Ciele, 1-3 czerwiec,  ruszymy na północ celem   przejechania Wielkiej Pętli Mazurskiej. Pierwszy krok to podróż PKP do Ełku, potem zaś dookoła Śniardw, Mamr,  przez Pisz,Węgorzewo, Giżycko,Ełk wrócimy na kołach do Łap.

No i tegoroczna perełka- od źródeł do ujścia Wisły- Wisłostrada -około 1100 km-połowa lipca-8-9 dni  jazdy -prace  organizacyjne trwają. Planowany start  7-8  lipiec. Powrót pociągiem Słonecznym do Warszawy i dalej PKP do Łap.

W sierpniu przewidujemy jeden dwudniowy rajd w drugiej dekadzie,  np. 19-20,  cel do dyskusji- może Treblinka, Goniądz, Sokółka …?

We wrześniu tradycyjnie Łomża, Wizna- może 15-16 wrzesień …?

A w każdą niedzielę o 10 z „marcelka” Peleton rusza na kilkugodzinne rajdy po podlaskiej ziemi- zapraszamy!  Przypominam o zaległych składkach członkowskich – 7 złotych miesięcznie.

Szerokości i do zobaczenia na trasie! L.Ł.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.